Conscia Medarbetare

Det är vi som är Conscia Netsafe

När kunskap betyder allt är människorna avgörande – här kan du se vilka experter och konsulter som kan hjälpa din verksamhet.

Ledning

Anders Wenneberg

Regionchef Sydväst

anders.wenneberg@netsafe.se

Emanuel Lipschütz

CTO - CCIE, CCDE

emanuel.lipschutz@netsafe.se

Kalle Olsén

Konsultchef

kalle.olsen@netsafe.se

Richard von Essen

Presale Manager - CCIE

richard.von.essen@netsafe.se

Robert Gustafsson

Sales Manager

robert.gustafsson@netsafe.se

Medarbetare

Alexander Wilson

Affärsutvecklare och konsult

alexander.wilson@netsafe.se

Anders Lindberg

Product Sales Specialist

anders.lindberg@netsafe.se

Andreas Di Zazzo

Konsult - CCIE

andreas.zazzo@netsafe.se

Anna Birkestedt

Ekonomi

anna.birkestedt@netsafe.se

Awet Woldu

Service Specialist

awet.woldu@netsafe.se

Boo Leung

Konsult - CCIE

boo.leung@netsafe.se

Daniel Dib

Konsult - CCIE, CCDE

daniel.dib@netsafe.se

Eric Weibull

Konsult - CCIE

eric.weibull@netsafe.se

Erik Arnberg

Marknadsansvarig

erik.arnberg@netsafe.se

Erik Axzell

Konsult - CCNP, CCDP

erik.axzell@netsafe.se

Erik Jans

Konsult - CCNP

erik.jans@netsafe.se

Fredrik Lönnman

Konsult - CCIE

fredrik.lonnman@netsafe.se

Henrik Grankvist

Konsult - CCNP

henrik.grankvist@netsafe.se

Jimmy Svederud

Product Sales Specialist

jimmy.svederud@netsafe.se

Jimmy Wong

Konsult - CCIE

jimmy.wong@netsafe.se

Joacim Wicander

Konsult - CCIE

joacim.wicander@netsafe.se

Johan Svanberg

Konsult - CCNP

johan.svanberg@netsafe.se

Jörgen Frejsö

Konsult - CCNP, CCDP

jorgen.frejso@netsafe.se

Kjell Andersson

Konsult - CCNP

kjell.andersson@netsafe.se

Marcus Kallur

Konsult - CCNP

marcus.kallur@netsafe.se

Mikael Gustafsson

Konsult - CCIE

mikael.gustafsson@netsafe.se

Patrick Ogenstad

Konsult - CCNP

patrick.ogenstad@netsafe.se

Sara Sörensen

Service Specialist

sara.sorensen@netsafe.se

Simon Garpedal

Konsult - CCIE

simon.garpedal@netsafe.se

Tatjana Kotomina

Ekonomi

tatjana.kotomina@netsafe.se

Walter Cruz

Konsult - CCNA

walter.cruz@netsafe.se

Kontakta oss!

Vi svarar på frågor, lämnar offerter och mycket mer. Vi är bara ett meddelande bort.

Kontakta oss!

Svar inom 24h